lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Мондо Риверс - ЖКК Рас
(84902) 29.09.2023
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Мондо Риверс
50
ЖКК Рас
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.09.2023
18:00:00
Спортски центар Раковица
Марија Ћирић, Вук Иванчевић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5