lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Рас - ЖКК Мега Арт
(84906) 02.10.2023
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Рас
90
ЖКК Мега Арт
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2023
16:00:00
Спортски центар Раковица
Душко Милаковић, Вук Иванчевић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5