lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалификације за Квалитетну лигу   >   ЖКК Церак - ЖКК Победник
(85218) 07.10.2023
Пионирке/Квалификације за Квалитетну лигу
ЖКК Церак
63
ЖКК Победник
25
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.10.2023
12:15:00
Иво Андрић
Тијана Војводић, Хелена Маринковић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5