lat|eng
(85222) 15.10.2023
Пионирке/Квалификације за Квалитетну лигу
ЖКК Победник
23
ЖКК Рас
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.10.2023
19:15:00
Павле Савић
Тијана Војводић, Страхиња Стаменковић, . Делегат: Зоран Лепосавић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5