lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Карабурма - ЖКК Рас
(86217) 01.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Карабурма
75
ЖКК Рас
90
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.11.2023
21:45:00
Бранко Ћопић
Дуња Поповић, Лука Миљковић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5