lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Риверс - ЖКК Мега Арт
(86237) 28.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Риверс
40
ЖКК Мега Арт
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.11.2023
21:30:00
9. Гимназија
Лазар Костић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Ненад Николић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5