lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Мондо Риверс
(86241) 04.12.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
72
ЖКК Мондо Риверс
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2023
21:20:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Вукан Спасојевић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5