lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Карабурма
(86270) 10.02.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
131
ЖКК Карабурма
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.02.2024
13:30:00
Хала Мега Фацторy
Марко Пауновић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5