lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мондо Риверс - ККЖ Црвена Звезда
(86277) 20.02.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мондо Риверс
44
ККЖ Црвена Звезда
90
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.02.2024
13:00:00
Баскет Ланд
Огњен Ћурчић, Лука Миљковић, . Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5