lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Кораћ Академија 011
(86281) 01.03.2024
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
77
ЖКК Кораћ Академија 011
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.03.2024
16:20:00
Хала Визура Спорт
Мирко Весковић, Хелена Маринковић, . Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5