lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Београдска лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Церак
(86316) 18.11.2023
Кадеткиње/Београдска лига
ЖКК Визура
58
ЖКК Церак
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2023
16:20:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5