lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Београдска лига   >   ЖКК Визура - КЖК Партизан 1953
(86323) 02.12.2023
Кадеткиње/Београдска лига
ЖКК Визура
47
КЖК Партизан 1953
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2023
13:20:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5