lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Београдска лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Академија спорта (Лазаревац)
(86336) 25.01.2024
Кадеткиње/Београдска лига
ЖКК Визура
76
ЖКК Академија спорта (Лазаревац)
33
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2024
14:20:00
Мала Визура
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5