lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Колеџ Београд
(86712) 29.10.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
79
КК Колеџ Београд
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.10.2023
16:20:00
Хала Визура Спорт
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5