lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост Веба - КК Риверс БМ
(86714) 31.10.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост Веба
82
КК Риверс БМ
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.10.2023
21:20:00
Немања Кривокућа, Тијана Војводић, . Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5