lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Сопот - КК Борча
(88154) 18.01.2024
Кадети/Београдска лига
КК Сопот
51
КК Борча
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.01.2024
13:00:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5