lat|eng
Насловна   >   Кадети/Београдска лига   >   КК Гро-Баскет - КК Змај
(88310) 18.11.2023
Кадети/Београдска лига
КК Гро-Баскет
64
КК Змај
33
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.11.2023
14:40:00
Средња школа (Гроцка)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5