lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига У13/Група 2
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.ШКК Звездара 5502391825710
2.КК Див Баскет 64232821811010
3.КК Рас 541230194369
4.КК Беовук 7253219819268
5.КК Бањица Мега624259298-398
6.КК Младост615179225-467
7.КК Беко422194161336
8.КК ИБЦ505120277-1575
67043 ШКК Звездара : КК Беовук 72 47 : 37
24.01.2020
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
67044 КК Беко : КК Младост 37 : 27
19.01.2020
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
67045 КК Бањица Мега : КК Рас 49 : 35
19.01.2020
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
67046 КК Див Баскет : КК ИБЦ 89 : 19
19.01.2020
15:10
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
67047 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 46 : 35
27.01.2020
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
67048 КК Рас : КК Див Баскет 59 : 57
28.01.2020
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
67049 КК Младост : КК Бањица Мега 35 : 40
25.01.2020
15:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
67050 ШКК Звездара : КК Беко 54 : 52
26.01.2020
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
67051 КК Беко : КК Беовук 72
01.01.2020
67052 КК Бањица Мега : ШКК Звездара 42 : 46
23.02.2020
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
Петар Јанковић, Александар Јовановски, Делегат: Јован Михаиловић
67053 КК Див Баскет : КК Младост 45 : 28
23.02.2020
17:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Петар Јанкулоски, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
67054 КК ИБЦ : КК Рас 15 : 50
23.02.2020
11:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Антоније Луковић, Оливера Старинчевић, Делегат: Јован Чучуковић
67055 КК Беовук 72 : КК Рас 39 : 43
01.03.2020
13:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стеван Гуџулић, Ведран Чоловић, Делегат: Мирољуб Јовановић
67056 КК Младост : КК ИБЦ 34 : 32
01.03.2020
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Александар Кнежевић
67057 ШКК Звездара : КК Див Баскет 34 : 32
01.03.2020
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Огњен Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
67058 КК Беко : КК Бањица Мега 68 : 41
01.03.2020
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Стошић, Алекса Божиновић, Делегат: Александар Тодоровић
67059 КК Бањица Мега : КК Беовук 72 46 : 48
08.03.2020
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Јован Михаиловић
67060 КК Див Баскет : КК Беко 39 : 37
08.03.2020
18:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Петар Јанкулоски, Хелена Маринковић, Делегат: Стеван Радић
67061 КК ИБЦ : ШКК Звездара 19 : 58
08.03.2020
11:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Димић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
67062 КК Рас : КК Младост 43 : 34
07.03.2020
14:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Михајло Костић