lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Барајево - КК Торлак ОКК Београд
(67776) 10.02.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Барајево
96
КК Торлак ОКК Београд
85
(25:16, 18:25, 26:20, 27:24)
10.02.2021
21:20:00
Павле Поповић (Вранић)
Милош Ђурђић, Немања Гојовић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5