lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Борча - КК Младеновац
(67777) 13.02.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Борча
69
КК Младеновац
74
(9:25, 29:15, 16:14, 15:20)
13.02.2021
17:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5