lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Барајево - КК Раднички (Обреновац)
(67785) 18.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Барајево
83
КК Раднички (Обреновац)
97
(20:20, 24:23, 22:28, 17:26)
18.01.2021
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Лука Максимовић, Лазар Костић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5