lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група А   >   КК Риверс БМ - КК Младеновац
(67784) 17.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група А
КК Риверс БМ
103
КК Младеновац
72
(34:17, 24:15, 22:25, 23:15)
17.01.2021
18:30:00
Хала Визура
Марија Ћирић, Филип Младеновић. Делегат: Зоран Божовић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5