lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Визура - КК Беко
(67818) 17.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б
КК Визура
70
КК Беко
96
(13:22, 15:20, 20:24, 22:30)
17.01.2021
15:00:00
Хала Визура Спорт
Никола Младеновић, Филип Конатар. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5