lat|eng
Насловна   >   Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Жарково - КК Земун
(67820) 17.01.2021
Сениори/1.МРЛ Центар - Група Б
КК Жарково
75
КК Земун
82
(20:19, 19:17, 20:24, 16:22)
17.01.2021
17:00:00
Хала спортова Жарково
Никола Ђокић, Немања Гојовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5