lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   ШКК Звездара - КК Рас
(67922) 30.01.2021
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
ШКК Звездара
87
КК Рас
56
(20:17, 29:16, 23:17, 15:6)
30.01.2021
18:20:00
Павле Савић
Немања Илић, Марко Богићевић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5