lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар - Група Б
1.КК Флеш862679:55114
2.КК Чубура862631:56714
3.КК Барајево Бамби1138690:90714
4.КК ИБЦ862611:51514
5.КК Сурчин Добановци853583:57513
6.КК Ас Баскет11110703:85712
7.ШКК Звездара651482:36511
8.КК Абба (Барич)725526:5529
9.КК Рас523349:3657
67954 КК Рас : КК Ас Баскет
26.01.2021
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Милановић, Хелена Маринковић, Делегат: Небојша Лазаревић
67955 КК Абба (Барич) : КК ИБЦ
24.01.2021
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Александар Грчић, Душко Милаковић, Делегат: Тијана Брнић
67956 КК Флеш : ШКК Звездара
24.01.2021
18:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Лукић, Дејан Живковић, Делегат: Ненад Радосављевић
67957 КК Чубура : КК Барајево Бамби
23.01.2021
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Дамјан Ратковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Толић
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
67890 КК Абба (Барич) : КК Чубура 72 : 85
(26:17, 13:21, 17:33, 16:14)
04.10.2020
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Попић, Марко Вукчевић, Делегат: Александар Толић
67891 КК Сурчин Добановци : КК Флеш 76 : 91
(12:18, 31:26, 18:21, 15:26)
04.10.2020
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Петар Јанковић, Огњен Младеновић, Делегат: Јован Чучуковић
67892 КК ИБЦ : ШКК Звездара 53 : 52
(12:11, 16:18, 15:16, 10:7)
08.10.2020
21:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Милановић, Вук Иванчевић, Делегат: Милена Главан
67893 КК Ас Баскет : КК Барајево Бамби 49 : 70
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
03.10.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Лука Максић, Душко Милаковић, Делегат: Небојша Лазаревић
КК Рас - слободна екипа
67894 КК Рас : КК Абба (Барич) 87 : 86
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
10.10.2020
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Милановић, Светислав Радоњић, Делегат: Милан Кумбара
67895 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 75 : 61
(16:19, 22:13, 18:16, 19:13)
11.10.2020
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Дамјан Ратковић, Стефан Милић, Делегат: Горан Радовановић
67896 КК Флеш : КК ИБЦ 87 : 58
(24:16, 25:13, 19:10, 19:19)
10.10.2020
18:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максић, Ђорђе Маринков, Делегат: Љиљана Перуничић
67897 КК Чубура : КК Сурчин Добановци 82 : 64
(23:19, 19:10, 19:20, 21:15)
10.10.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Дејан Живковић, Ања Томовић, Делегат: Ивана Антуновић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
67900 КК Сурчин Добановци : КК Рас 62 : 57
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
18.10.2020
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Милош Лукић, Никола Ћурдић, Делегат: Бојан Драшкић
67901 КК ИБЦ : КК Чубура 68 : 75
18.10.2020
17:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Лука Максић, Лука Џомбић, Делегат: Јован Михаиловић
67902 КК Ас Баскет : КК Флеш 79 : 88
(20:22, 27:23, 16:19, 16:24)
18.10.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Милош Попић, Марко Вукчевић, Делегат: Ненад Радосављевић
67903 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 65 : 82
(20:25, 17:28, 15:18, 13:11)
18.10.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Милан Благојевић
КК Абба (Барич) - слободна екипа
67904 КК Рас : КК ИБЦ 69 : 89
(19:26, 19:25, 18:23, 13:15)
04.11.2020
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Дамјан Ратковић, Ања Томовић, Делегат: Александар Вранеш
67905 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 69 : 81
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
21.10.2020
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Милош Лукић, Душан Симић, Делегат: Ненад Радосављевић
67906 КК Флеш : КК Барајево Бамби 96 : 49
(24:11, 19:11, 26:15, 27:12)
21.10.2020
21:40
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Дејан Живковић, Огњен Младеновић, Делегат: Борко Павловић
67907 КК Чубура : КК Ас Баскет 81 : 63
(25:14, 19:10, 23:24, 14:15)
21.10.2020
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Петар Јанковић, Ђорђе Маринков, Делегат: Небојша Лазаревић
ШКК Звездара - слободна екипа
67910 КК ИБЦ : КК Абба (Барич) 86 : 59
(30:15, 19:22, 17:9, 20:13)
07.11.2020
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Дамјан Ратковић, Алекса Петровић, Делегат: Јован Чучуковић
67911 КК Ас Баскет : КК Рас 73 : 58
(16:8, 21:11, 25:19, 11:20)
26.10.2020
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Лука Максић, Вук Иванчевић, Делегат: Синиша Шарбајић
67912 КК Барајево Бамби : КК Чубура 67 : 76
(20:22, 17:17, 15:18, 15:19)
25.10.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Никола Милосављевић , Михајло Гаврилоски, Делегат: Ивана Антуновић
67913 ШКК Звездара : КК Флеш 75 : 68
(27:12, 19:20, 15:12, 14:24)
24.10.2020
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Дејан Живковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Толић
КК Сурчин Добановци - слободна екипа
67914 КК Рас : КК Барајево Бамби 78 : 55
(20:15, 22:10, 18:16, 18:14)
31.10.2020
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Јанкулоски, Лука Међугорац, Делегат: Борко Павловић
67915 КК Абба (Барич) : КК Ас Баскет 93 : 88
(23:14, 19:14, 20:22, 8:20, 23:18)
31.10.2020
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Александар Грчић, Никола Ћурдић, Делегат: Милан Благојевић
67916 КК Сурчин Добановци : КК ИБЦ 59 : 76
(18:18, 7:19, 22:17, 12:22)
31.10.2020
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Немања Илић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Александар Вранеш
67917 КК Чубура : ШКК Звездара 66 : 83
(14:20, 20:21, 22:22, 10:20)
01.11.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Петар Јанковић, Лазар Ђуришић, Делегат: Горан Радовановић
КК Флеш - слободна екипа
67920 КК Ас Баскет : КК Сурчин Добановци 72 : 80
(12:17, 12:27, 22:12, 26:24)
07.11.2020
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Петар Милановић, Душан Симић, Делегат: Јован Чучуковић
67921 КК Барајево Бамби : КК Абба (Барич) 58 : 85
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
08.11.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Дамјан Ратковић, Никола Милосављевић , Делегат: Ненад Радосављевић
67922 ШКК Звездара : КК Рас
01.01.2020
Лука Максић, Марко Богићевић, Делегат: Тијана Брнић
67923 КК Флеш : КК Чубура 92 : 81
(29:18, 24:25, 22:18, 17:20)
08.11.2020
18:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанкулоски, Алекса Петровић, Делегат: Ивана Антуновић
КК ИБЦ - слободна екипа
67924 КК Рас : КК Флеш
01.01.2020
Немања Илић, Александар Лазић, Делегат: Јован Михаиловић
67925 КК Абба (Барич) : ШКК Звездара
01.01.2020
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Јован Чучуковић
67926 КК Сурчин Добановци : КК Барајево Бамби 94 : 66
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
11.11.2020
21:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Петар Милановић, Ђорђе Маринков, Делегат: Милан Благојевић
67927 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 79 : 53
(21:16, 21:18, 16:13, 21:6)
05.12.2020
14:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Лука Максић, Огњен Младеновић, Делегат: Милан Кумбара
КК Чубура - слободна екипа
67930 КК Барајево Бамби : КК ИБЦ 61 : 102
13.12.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Дејан Живковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Љиљана Перуничић
67931 ШКК Звездара : КК Сурчин Добановци
23.01.2021
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Илић, Лука Џомбић, Делегат: Небојша Лазаревић
67932 КК Флеш : КК Абба (Барич)
01.01.2020
Дамјан Ратковић, Вук Иванчевић, Делегат: Ненад Радосављевић
67933 КК Чубура : КК Рас
01.01.2020
Александар Грчић, Лазар Ђуришић, Делегат: Синиша Шарбајић
КК Ас Баскет - слободна екипа
67934 КК Барајево Бамби : КК Ас Баскет 67 : 54
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
18.12.2020
21:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Стефан Дојчиновић, Срба Ерић, Делегат: Александар Вранеш
67935 ШКК Звездара : КК ИБЦ
01.01.2020
Милош Лукић, Никола Ћурдић, Делегат: Милена Главан
67936 КК Флеш : КК Сурчин Добановци
01.01.2020
Петар Милановић, Александар Лазић, Делегат: Горан Радовановић
67937 КК Чубура : КК Абба (Барич)
01.01.2020
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Толић
КК Рас - слободна екипа
67939 КК Абба (Барич) : КК Рас
01.01.2020
Дејан Живковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Тијана Брнић
67940 КК Сурчин Добановци : КК Чубура
01.01.2020
Милош Лукић, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
67941 КК ИБЦ : КК Флеш
01.01.2020
Дамјан Ратковић, Ђорђе Маринков, Делегат: Ненад Радосављевић
67942 КК Ас Баскет : ШКК Звездара
01.01.2020
Александар Грчић, Огњен Младеновић, Делегат: Љиљана Перуничић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
67944 КК Рас : КК Сурчин Добановци
01.01.2020
Немања Илић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Ивана Антуновић
67945 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби 115 : 52
(38:6, 30:19, 22:10, 25:17)
20.12.2020
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Марко Богићевић, Вук Иванчевић, Делегат: Небојша Лазаревић
67946 КК Флеш : КК Ас Баскет 81 : 53
(19:14, 19:10, 19:17, 24:12)
27.12.2020
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Никола Милосављевић , Лука Џомбић, Делегат: Александар Вранеш
67947 КК Чубура : КК ИБЦ
01.01.2020
Дејан Живковић, Момчило Лутовац, Делегат: Милан Благојевић
КК Абба (Барич) - слободна екипа
67949 КК Сурчин Добановци : КК Абба (Барич) 67 : 62
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
17.01.2021
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Дејан Живковић, Лука Џомбић, Делегат: Милан Кумбара
67950 КК ИБЦ : КК Рас
20.01.2021
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Лукић, Срба Ерић, Делегат: Милена Главан
67951 КК Ас Баскет : КК Чубура 58 : 85
(20:26, 20:19, 8:26, 10:14)
16.01.2021
16:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Дамјан Ратковић, Ђорђе Маринков, Делегат: Бојан Драшкић
67952 КК Барајево Бамби : КК Флеш 80 : 76
(23:22, 13:17, 18:19, 26:18)
17.01.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Александар Грчић, Марко Вукчевић, Делегат: Јован Чучуковић
ШКК Звездара - слободна екипа
67954 КК Рас : КК Ас Баскет
26.01.2021
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Милановић, Хелена Маринковић, Делегат: Небојша Лазаревић
67955 КК Абба (Барич) : КК ИБЦ
24.01.2021
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Александар Грчић, Душко Милаковић, Делегат: Тијана Брнић
67956 КК Флеш : ШКК Звездара
24.01.2021
18:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Лукић, Дејан Живковић, Делегат: Ненад Радосављевић
67957 КК Чубура : КК Барајево Бамби
23.01.2021
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Дамјан Ратковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Толић
КК Сурчин Добановци - слободна екипа