lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК ИБЦ
(67930) 13.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
61
КК ИБЦ
102
(21:15, 12:25, 12:33, 16:29)
13.12.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Дејан Живковић, Страхиња Стаменковић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5