lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК Ас Баскет
(67934) 18.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
67
КК Ас Баскет
54
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
18.12.2020
21:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Стефан Дојчиновић, Срба Ерић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5