lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Умка Џез
(69855) 24.01.2021
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
98
КК Умка Џез
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.01.2021
19:30:00
Хала Визура
Марија Ћирић, Немања Гојовић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5