lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун990768:54418
2.КК Риверс БМ752600:48112
3.КК Младеновац743461:54211
4.КК Церак11011567:76811
5.КК Астра541394:2799
6.КК Борча725405:5029
7.КК Шутер431300:2697
8.КК Умка Џез404250:3604
69901 КК Борац Земун : КК Шутер
13.04.2021
17:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Тијана Брнић
69902 КК Умка Џез : КК Младеновац
69903 КК Борча : КК Астра
13.04.2021
19:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
69904 КК Церак : КК Риверс БМ
12.04.2021
19:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
69853 КК Младеновац : КК Шутер
01.01.2021
Филип Младеновић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Шошкић
69854 КК Астра : КК Борац Земун
01.01.2021
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
69855 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 98 : 57
24.01.2021
19:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
69856 КК Церак : КК Борча 60 : 61
24.01.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Прица, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
69857 КК Шутер : КК Борча 89 : 65
31.01.2021
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Лука Максимовић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
69858 КК Умка Џез : КК Церак
01.01.2021
Петар Димић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
69859 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 96 : 80
31.01.2021
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
69860 КК Младеновац : КК Астра
01.01.2021
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Вукашин Курћубић
69861 КК Астра : КК Шутер
01.01.2021
Предраг Несторовић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Шошкић
69862 КК Риверс БМ : КК Младеновац 84 : 63
10.02.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић, Делегат: Милан Тодоровић
69863 КК Церак : КК Борац Земун 53 : 90
03.02.2021
18:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
69864 КК Борча : КК Умка Џез
01.01.2021
Лазар Костић, Филип Конатар, Делегат: Предраг Ђикановић
69865 КК Шутер : КК Умка Џез
69866 КК Борац Земун : КК Борча 85 : 63
07.02.2021
12:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Раденковић
69867 КК Младеновац : КК Церак 61 : 55
17.02.2021
20:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69868 КК Астра : КК Риверс БМ 86 : 71
08.04.2021
17:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
69869 КК Риверс БМ : КК Шутер 110 : 69
29.03.2021
19:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Огњен Ћурчић, Делегат: Урош Чукић
69870 КК Церак : КК Астра 49 : 66
31.03.2021
17:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
69871 КК Борча : КК Младеновац
69872 КК Умка Џез : КК Борац Земун 52 : 67
14.02.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Звездан Јанковић
69873 КК Шутер : КК Борац Земун
01.01.2021
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Предраг Ђикановић
69874 КК Младеновац : КК Умка Џез 97 : 70
23.02.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
69875 КК Астра : КК Борча
14.04.2021
17:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
69876 КК Риверс БМ : КК Церак 87 : 57
23.02.2021
20:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Урош Чукић
69877 КК Церак : КК Шутер 42 : 56
08.03.2021
19:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Никола Ђокић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
69878 КК Борча : КК Риверс БМ 53 : 70
07.03.2021
16:45
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
69879 КК Умка Џез : КК Астра
69880 КК Борац Земун : КК Младеновац 100 : 58
01.03.2021
18:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
69881 КК Шутер : КК Младеновац
69882 КК Борац Земун : КК Астра 73 : 64
08.03.2021
18:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Никола Шошкић
69883 КК Умка Џез : КК Риверс БМ
01.01.2021
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
69884 КК Борча : КК Церак 41 : 39
09.03.2021
21:00
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
Марија Ћирић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
69885 КК Борча : КК Шутер
69886 КК Церак : КК Умка Џез
69887 КК Риверс БМ : КК Борац Земун
69888 КК Астра : КК Младеновац 103 : 37
17.03.2021
20:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Несторовић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
69889 КК Шутер : КК Астра
69890 КК Младеновац : КК Риверс БМ
14.04.2021
20:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Филип Конатар, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
69891 КК Борац Земун : КК Церак 71 : 47
17.03.2021
17:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар, Делегат: Александар Тодоровић
69892 КК Умка Џез : КК Борча
69893 КК Умка Џез : КК Шутер
69894 КК Борча : КК Борац Земун 56 : 88
29.03.2021
17:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69895 КК Церак : КК Младеновац 64 : 74
30.03.2021
18:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
69896 КК Риверс БМ : КК Астра
69897 КК Шутер : КК Риверс БМ
05.04.2021
20:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Александар Петровић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
69898 КК Астра : КК Церак 75 : 49
27.03.2021
20:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Никола Ђокић, Никола Младеновић, Делегат: Ђорђе Илић
69899 КК Младеновац : КК Борча 71 : 66
05.04.2021
16:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Лука Максимовић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
69900 КК Борац Земун : КК Умка Џез 98 : 71
02.04.2021
17:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
69901 КК Борац Земун : КК Шутер
13.04.2021
17:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Тијана Брнић
69902 КК Умка Џез : КК Младеновац
69903 КК Борча : КК Астра
13.04.2021
19:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
69904 КК Церак : КК Риверс БМ
12.04.2021
19:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
69905 КК Шутер : КК Церак 86 : 52
21.03.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Петар Димић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
69906 КК Риверс БМ : КК Борча
69907 КК Астра : КК Умка Џез
69908 КК Младеновац : КК Борац Земун