lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Младеновац
(69862) 10.02.2021
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
84
КК Младеновац
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.02.2021
20:20:00
Хала Визура
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5