lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Шутер
(69869) 29.03.2021
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
110
КК Шутер
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.03.2021
19:20:00
Хала Визура
Марија Ћирић, Огњен Ћурчић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5