lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Борча - КК Риверс БМ
(69878) 07.03.2021
Омладинци/Регионална лига
КК Борча
53
КК Риверс БМ
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.03.2021
16:45:00
Хала Визура
Марија Ћирић, Огњен Дабић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5