lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Церак - КК Риверс БМ
(69904) 12.04.2021
Омладинци/Регионална лига
КК Церак
0
КК Риверс БМ
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.04.2021
19:20:00
Хала Визура
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5