lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Визура - ЖКК Раднички (О)
(79180) 23.10.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Визура
93
ЖКК Раднички (О)
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.10.2022
12:20:00
Хала Визура Спорт
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5