lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - КЖК Партизан 1953
(79183) 16.11.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
95
КЖК Партизан 1953
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.11.2022
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Оливера Старинчевић, Тијана Војводић, . Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5