lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Беостајл - ЖКК Визура
(79184) 30.10.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Беостајл
37
ЖКК Визура
87
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.10.2022
13:30:00
Браћа Јерковић
Михајло Гаврилоски, Александар Миленковић, . Делегат: Ненад Николић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5