lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Раднички - ЖКК Карабурма
(79186) 30.10.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Раднички
70
ЖКК Карабурма
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.10.2022
11:20:00
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, . Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5