lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Радивој Кораћ - ЖКК Рас
(79221) 18.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Радивој Кораћ
63
ЖКК Рас
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.12.2022
15:20:00
Хала Радивој Кораћ
Душко Милаковић, Тијана Војводић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5