lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Раднички (О) - ЖКК Беостајл
(79223) 17.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Раднички (О)
75
ЖКК Беостајл
43
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.12.2022
18:20:00
Хала спортова (Обреновац)
Лука Максимовић, Хелена Маринковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5