lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Радивој Кораћ - ЖКК Карабурма
(79225) 25.12.2022
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Радивој Кораћ
81
ЖКК Карабурма
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.12.2022
10:20:00
Хала Радивој Кораћ
Петар Јанковић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5