lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Раднички - ЖКК Рас
(79226) 09.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Раднички
35
ЖКК Рас
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.03.2023
21:45:00
Бранко Ћопић
Никола Младеновић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5