lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Карабурма - ККЖ Раднички
(79231) 22.01.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Карабурма
67
ККЖ Раднички
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.01.2023
11:30:00
Антоније Луковић, Тијана Војводић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5