lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Радивој Кораћ
(79232) 27.02.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
81
ЖКК Радивој Кораћ
49
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.02.2023
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Лука Максимовић, Оливера Старинчевић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5