lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Карабурма
(79259) 05.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
102
ЖКК Карабурма
37
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.03.2023
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Павле Шипка, Лазар Костић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5