lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ККЖ Раднички - ЖКК Беостајл
(79262) 05.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ККЖ Раднички
45
ЖКК Беостајл
30
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.03.2023
14:45:00
Александар Лазић, Оливера Старинчевић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5