lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Мондо Риверс
(84903) 30.09.2023
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Мега Арт
66
ЖКК Мондо Риверс
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.09.2023
17:00:00
Спортски центар Раковица
Марија Ћирић, Алекса Игњатовић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5