lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Кораћ Академија 011 - ЖКК Рас
(84904) 30.09.2023
Кадеткиње/2. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Кораћ Академија 011
61
ЖКК Рас
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.09.2023
19:00:00
Спортски центар Раковица
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, . Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5