lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Мега Арт - ЖКК Визура
(86220) 05.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Мега Арт
81
ЖКК Визура
24
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2023
15:00:00
Хала Мега Фацторy
Далибор Шуштершић, Дуња Поповић, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5