lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Кораћ Академија 011
(86222) 07.11.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
70
ЖКК Кораћ Академија 011
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.11.2023
15:30:00
Хала Радивој Кораћ
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, . Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5